ELITECAD Style

Najbardziej elastyczny sposób prezentowania budynków i nieruchomości

Chcesz sprawić nawet te proste, podstawowe modele były atrakcyjne? Chcesz dopasować je do indywidualnych potrzeb klienta, dzięki wysokiej jakości niezwykłym prezentacjom VR?

ELITECAD Styler to wyjątkowa alternatywa dla złożonego modelowania 3D i profesjonalnej wizualizacji architektury. Pozwoli Ci stworzyć specjalny, przyciągający wzrok klientów dowolny model nieruchomości lub budynku.

Jeden model, tysiące możliwości

Twórz atrakcyjne projekty, zawierające detale, których oczekują klienci. Dzięki ELITECAD Styler będą one od razu gotowe do wyjątkowej, interaktywnej prezentacji VR. Wystarczy, że zaimportujesz model podstawowy (np. poprzez interfejs IFC) i wyposażysz go w elementy z biblioteki. Możesz dodać tekstury, zmieniać powierzchnie lub materiały. Dzięki temu, po dopasowaniu oświetlenia oraz widoku, stworzysz idealne ujęcie.

ELITECAD Styler wnosi ogromną wartość do projektowania wnętrz i architektury oraz zarządzania nieruchomościami. Dzięki możliwości tworzenia dowolnej liczby wariacji, zgodnych z indywidualnymi potrzebami każdego klienta, sprawisz, że budynki ożyją. Bez względu na rodzaj prezentacji, czy odbiorców możesz zaprojektować idealne rozwiązanie dla każdego!

Przedstaw dynamiczną przestrzeń

Dzięki ELITECAD Styler możesz tworzyć niestandardowe wariacje w dowolnym momencie. Przygotowane przez Ciebie już wcześniej lub razem z klientem podczas wirtualnego spaceru biuro możesz w jednej chwili zamienić w dziecięcy pokój. Twoje następne spotkanie jest z muzykiem? Zrób z tego pomieszczenia dźwiękoszczelny pokój muzyczny. Twój klient mieszka daleko? Wyślij wyjątkową prezentację nieruchomości online. Dzięki ELITECAD Styler możesz robić więcej niż indywidualne projekty – stworzysz wyjątkowe i imponujące grafik i filmy!

Pełna integracja z technologią VR (virtual reality)

Intuicyjna integracja VR z ELITECAD jest unikalna w dziedzinie oprogramowania CAD i zapewnia wiele sposobów interakcji. Krótko mówiąc, technologia VR jest zawsze dostępna jako tryb przeglądania, który umożliwia bezpośrednie wprowadzanie i natychmiastową wizualizację. Nie musisz przełączać się na inne oprogramowanie ani przekazywać danych zewnętrznemu dostawcy usług VR. Wszystkie popularne okulary VR i urządzenia wejściowe mogą być używane z ELITECAD, a my uważnie monitorujemy nowe wersje, aby stale rozszerzać obsługiwane technologie.

Jak ELITECAD Styler może zmienić Twoją codzienną pracę?

ELITECAD Styler pozwoli Ci na otwarcie modeli za pośrednictwem interfejsu IFC, które będziesz mógł zapisać i załadować ponownie, już z naniesionymi zmianami. Zaimportujesz również dane z innych programów 3D, takich jak DXF, 3DS, SAT lub SketchUp. Są to opcje, które z powodzeniem przyspieszą Twoją pracę, a jednocześnie zwiększą Twoje możliwości projektowe.

Przełączanie między widokami i indywidualna konfiguracja widoczności za pomocą menedżerów warstw, kondygnacji, czy grup komponentów jest szybkie i swobodne. ELITECAD Styler pozwala także na dowolną zmianę obiektów. Wystarczy, że wybierzesz model z biblioteki, następnie łatwo stworzysz wersję tego samego modelu, dostosowaną do potrzeb Twojego klienta.

Praca w ELITECAD Styler jest bardzo szybka. Nie podoba Ci się kolor lub tekstura? Zmień je za pomocą jednego kliknięcia. Ty lub Twój klient zauważy konieczność zmian podczas wirtualnego spaceru? Nanieś je bezpośrednio w trybie VR! Pamiętaj, że możesz także szybko i skutecznie tworzyć oszałamiające renderingi, eksportować grafikę i filmy, a także zapisywać ścieżki z kamer.