Moduł Kanalizacja
Poznaj program

Moduł Kanalizacja to zaawansowane narzędzie do wspomagania projektowania sieci kanalizacji. Dzięki niemu  w programie EliteCAD możliwe jest szybkie generowanie trójwymiarowej sieci drenażowej. Moduł  przedstawia ją w sposób przejrzysty i logiczny na rzutach pięter,  w widokach i przekrojach.

 

W module tworzone jest również zestawienie materiałów potrzebnych do wykonania całej sieci. Dzięki dodatkowi Kanalizacja możliwe jest szybkie i intuicyjne generowanie trójwymiarowego modelu w oparciu o: sieć punktów obciążeń w punktach wlotowych, spadków rur o określonych przekrojach, nachyleń, studzienek, zbiorników i innych istotnych informacji.

Trójwymiarowa sieć rurociągów jest podstawą do tworzenia: planów,  połączeń normowych i przypisaniu im odpowiednich kolorów. Rury są oznaczone na podstawie informacji zawartych w  modelu obliczeniowym, wystarczy tylko wybrać pozycję etykiety.

Zestawienie materiałów jest generowane automatycznie w oparciu o model 3D. Zestawienie materiałów obejmuje:

  • długości rur o określonych przekrojach, trójniki
  • redukcje
  • studzienki
  • wały oraz pozostałe elementy wymagane do wykonania drenażu.
Współpraca modułu z EliteCAD

Moduł kanalizacja jest technicznie w pełni zintegrowany z programem EliteCAD i przedstawiony na planach pięter i w sekcjach. Jest dostępny jako dodatek do EliteCAD, ale może być zakupiony również jako samodzielne narzędzie.

Przetestuj program EliteCAD

Wersja demonstracyjna pozwala w pełni cieszyć się ….

Galeria projektów wykonanych w programie