Przeglądarka ELITECAD: Wszystkie modele i rzuty za pomocą jednego kliknięcia, w tym bezpłatna przeglądarka IFC!

Szukasz łatwego sposobu na uzyskanie szczegółowego wglądu w modele budynków lub rysunki konstrukcyjne, ale nie potrzebujesz drogiego i złożonego oprogramowania CAD dla specjalistów? Poznaj przeglądarkę, która jest rozwiązaniem do wczytywania i oceny danych ELITECAD lub modeli innych firm za pośrednictwem interfejsu IFC.

Pełny wgląd w modele i dokumentacje

Dzięki ELITECAD Viewer masz dostęp do modeli 3D, planów 2D i wielu szczegółów za darmo. Przeglądarka pozwoli Ci na szybki rzut okiem na aktualny stan projektu, ale także na ocenę wszystkich szczegółów dzięki łatwemu w obsłudze sterowaniu modelami. Dodatkowo przy jej pomocy wydrukujesz widoki – prosto, szybko i bez konieczności znajomości CAD.

Niezależnie od tego, czy jest to gotowy model (BIM), projekt instalacji, maszyny specjalne, czy też inna architektura lub projekt budowlany: nasza przeglądarka zapewnia szczegółowy wgląd w dane ELITECAD i IFC. Ponadto pozwala na wykorzystanie najnowocześniejszej technologii cieniowania 3D, dzięki której uzyskasz przyjemną i nowoczesną wizualizację bez żadnych kosztów!

Najważniejsze funkcje

Dzięki przeglądarce ELITECAD Viewer możesz załadować i sprawdzić dane z programu ELITECAD lub alternatywnie zaimportować modele budynków w niezastrzeżonym formacie ICF OpenBIM. Oprócz możliwości otwierania plików, przeglądarka pozwala także na interakcję 3D i 2D. Pozwoli Ci powiększać, obracać oraz przesuwać modele i plany, według własnych potrzeb.

Menedżer widoków pozwoli Ci na przełączanie się pomiędzy widokiem 3D a widokiem 2D za pomocą jednego kliknięcia. Będziesz mieć także możliwość zmiany widoczności kondygnacji w modelach budynków lub sprawdzenia struktury konstrukcyjnej w projektach inżynierskich. Producenci nie zapomnieli także o tym, że pewne rzeczy należy przenieść na papier dlatego za pomocą ELITECAD Viewer bez problemu wydrukujesz swoje plany i widoki.

Przeglądarka dla Ciebie

Dla wielu osób kwestia kosztów jest bardzo ważna. Przeglądarkę ELITECAD Viewer możesz pobrać zupełnie za darmo, bez żadnych ograniczeń czasowych! Chcesz więcej? Mamy dla Ciebie ELITECAD Viewer Pro. Jest to narzędzie, które obejmuje zestaw dodatkowych funkcji. Nasze rozszerzenie bezpłatnej przeglądarki zapewnia jeszcze wydajniejszą współpracę w rozsądnej cenie przy niewielkim wysiłku szkoleniowym.

Jeżeli szukasz unikalnego rozwiązania do ładowania i analizowania różnych formatów plików, takich jak DWG / DXF, 3DS, SketchUp lub chmury punktów ELITECAD Viewer Pro to może być rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Oprócz pełnego wglądu zyskasz możliwość dodawania oznaczeń, komentarzy oraz zatwierdzeń do modeli.

ELITECAD Viewer Pro da Ci także możliwość wczytywania modeli z różnych źródeł 2D i 3D np. DWG / DXF, IFC, 3DS, SketchUp, Punktwolken, PDF, SAT itp. Import modeli z innych programów to jeszcze nie wszystko. Będziesz mógł się swobodnie przełączać pomiędzy widokami oraz konfigurować widoczność za pomocą naszych menedżerów dla warstw, kondygnacji, struktur i grup komponentów.

Dla wielu osób kluczowe mogą być rozbudowane funkcje pomiarowe, czyli możliwość analizy i sprawdzania modeli budynków lub konstrukcji w każdym szczególe dzięki funkcjom pomiarowym zawartym w rozszerzeniu Pro.

Chcesz przekonać się jak działa przeglądarka ELITECAD Viewer? Pobierz i samodzielnie przetestuj jej funkcje! Chcesz jeszcze więcej? Skontaktuj się z nami i zapytaj o ELITECAD Viewer Pro!